obrazek-header.png

Cztery typy modułów

podkladtransparent.png

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Model Q

 

Oferujemy obiekty stalowe model Q o szerokości 7,62-24.38 metrów. Długość konstrukcji jest nieograniczona.

Modele Q nadają się do wykorzystania w rolnictwie, na przykład do gromadzenia siana, zbóż, umieszczenia bydła i koni w stajni, garażowania sprzętu rolniczego. Model Q można również użyć w charakterze pomieszczenia produkcyjnego, do przechowywania ładunków, punktu sprzedaży przemysłowej, magazynu, placówki koszarowej, hali sportowej i gimnastycznej, lodowiska, hali tenisowej, muzycznej areny, lotniskowego hangaru i wielu innych.

Model S

 

Obiekty stalowe model s mają pionowe równe boki z okrągłym dachem. Są do dyspozycji z szerokościami 4,77-15,27 metrów. Długość konstrukcji jest nieograniczona.

Konstrukcja umożliwia maksymalne wykorzystanie zabudowanego pomieszczenia przy minimalnych nakładach inwestycyjnych. Model S umożliwia różnorodne wykorzytanie budowanych obiektów.  Ten bardzo ekonomiczny typ nadaje się jako warsztat czy pomieszczenie produkcyjne, magazyn, punkt sprzedaży, garaż dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz maszyn rolniczych, lotniskowy hangar, warsztat samochodowy, pomieszczenia magazynowe dla sklepów internetowych i ze sprzedażą wysyłkową, wielkie areały produkcyjne, stajnie dla koni, zwierzyńce i wiele innych.

Model P

Ten typ obiektów jest dostarczany w wariantach o szerokości 5,14-8,96 metrów. Długość konstrukcji jest nieograniczona.
 

Obiekt może być wykorzystany nawet na najzimniejszych obszarach dzięki izolacji cieplnej. Modele P mają wysokie ściany boczne, umożliwiające 100% wykorzystanie miejsca wewątrz. Nadają się do różnorodnych zastosowań, na przykład do budowy garażów dla jednego i wielu samochodów, magazynów, miejsc handlowych, budynków rekreacyjnych, hangarów dla łodzi, pomieszczeń produkcyjnych, itp.

Model A

 

Ten typ obiektów jest dostarczany w wariantach o szerokości 6,1-12,2 metrów. Długość konstrukcji jest nieograniczona. 

Obiekt może być wykorzystany nawet na najzimniejszych obszarach dzięki izolacji cieplnej. Nadaje się idealnie do budowy stalowych garażów, warsztatów produkcyjnych, hal magazynowych, punktów sprzedaży detalicznej, magazynów, stodówł, budynków użytkowych na terenach z dużym obciążeniem śniegowym i z niesprzyjającymi warunkami klimatycznymi.

Live tracking and statistics
Reklamu na tomto hostingu zajišťuje Business Factory - internetová reklama a pokročilý internetový marketing.